+421 917 998 113

Referencie

 
V REMPrinte sme získali istotu výstupov skvelej kvality, ktoré radi prezentujeme verejnosti aj donorom. Spoľahnúť sa môžeme aj na tlač netradičných formátov, či materiálov.

Veľkou pomocou je pre nás možnosť konzultovať pred tlačou a spoločne nájsť vhodnú formu toho, čo práve potrebujeme.

Vďaka ústretovosti  a príjemnej komunikácii sa na objedávanie tlače doslova tešíme. Niekedy sa stane, že potrebujeme tlačiť materiály v expresnej rýchlosti - v REMPrinte vždy všetky termíny stihnú pri zachovaní kvality tlače. Veľmi si vážime filantropický rozmer spoločnosti REMPrint a ich pro bono služby, bez ktorých by sme nedokázali realizovať mnohé aktivity. 
   
Veľmi pekne ďakujem za podporu a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Lucia Jakubíková, manažérka Hodiny deťom
 
Rád by som Vám poďakoval za doterajšiu spoluprácu a korektné vzťahy, ktoré sme si postupne medzi sebou vybudovali.  

Je pre nás potešením oznámiť Vám, že vďaka Vašej profesionálne odbornej pomoci ako aj skvelému manažérskemu prístupu a prepracovanej logistike sa našej spoločnosti úspešne darí presadzovať u našich zákazníkov a Vašou podporou sa stávame aj my silným a úspešným hráčom na trhu v oblasti tlačiarenského priemyslu.

Veľmi pekne ďakujem za podporu a teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Ing. Ján Mitošinka, konateľ spoločnosti DAMITO, s.r.o.
 
Kladne hodnotím v prvom rade profesionalitu a ochotu spolupracovať       pri náročných grafických korekciách,  ktoré pomohli zhmotniť projekt Kardiak (epidemiologická štúdia) do reálneho celku t.j. do kvalitnej tlačovej formy.

Vďaka tomu sa nám podarilo osloviť          a do projektu zapojiť vyše 230 lekárov a až 7000 pacientov. Kreativita Vašej spoločnosti prispela k rozbehnutiu aj preventívneho projektu - krok v prevencii, ktorého úspech závisel práve od rýchlej a kvalitnej tlače informačných materiálov.

V neposlednom rade by som teda rád vyzdvihol časovú dochvíľnosť a promptnosť pri dodávaní aj naozaj veľkého počtu graficky kvalitných printových materiálov - 10 tisíc a viac brožúr atď. 
MUDr. Marán Zelina, konateľ spoločnosti Sanitas Slovakia
Cenová ponuka
Spoločnost REMPrint, s.r.o. je oprávnená spracúvať moje osobné údaje vyplnené v kontaktnom formulári na účely spracovania mojej požiadavky. Viacej informácií v sekcii Ochrana osobných údajov.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×