+421 917 998 113

UV digitálna tlač

UV digitálna tlač je typ tlače, ktorá bola na trh uvedená ako posledná. Svojou flexibilitou, rýchlosťou, personifikáciou a možnosťou tlače už od 1ks si drží svoje prvenstvo.

Využívame digitálnu tlač ako najefektívnejší typ tlače dnešnej doby. Disponujeme hárkovým aj veľkoformátovým strojom. Našim zákazníkom tlačíme na širokú paletu materiálov. Sú to rôzne gramáže papiera, štruktúry povrchu a v neposlednom rade doskové materiály ako PVC, hliníkové dosky či sendvičové materiály.

Do našej práce zapájame prvky kreativity, aby sme presne vyhoveli požiadavkám koncového klienta a ideme v ústrety taktiež novým návrhom. Digitálna tlač na to umožňuje podmienky. Vieme vyrábať v nízkych nákladoch, častokrát od jedného kusu.

Technológia digitálnej tlače

Potlač rolkových ako aj doskových materiálov, s maximálnou šírkou 205cm. Rôzne materiály až do hrúbky 4,5cm: fólie, papiere, canvas, banner, drevo, sklo a iné. Možnosť tlače produktov ako sú napríklad bannery, plagáty, exhibičné tlačoviny, backlity frontlity, samolepky.

Ukážky prác

digitálna tlač Bratislava - UV digitál
Objednať UV digitálna tlač
Spoločnost REMPrint, s.r.o. je oprávnená spracúvať moje osobné údaje vyplnené v kontaktnom formulári na účely spracovania mojej požiadavky. Viacej informácií v sekcii Ochrana osobných údajov.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×