RemPrint

LEPÍME A PÁSKUJEME LAMINA GLUER GL 2200

Lepiaci stroj Lamina ponúka optimálne riešenie pre lepenie skladaných kartónových obalov a POS výrobkov. Stroj je určený na ručné vkladanie prírezov, vyseknutých a nabigovaných materiálov. Pri prechode strojom tavná jednotka (pištoľ) aplikuje lepidlo vprednastavenej dĺžke a polohe. Systém tlakových valcov zaisťuje dokonalú priľnavosť.


Pracovná šírka zariadenia 2200 mm dovoľuje lepenie výrobkov s veľkým formátom a vďaka veľkej variabilite nastavenia je možné lepiť rôzne druhy a hrúbky materiálov. GL 2200 má nastaviteľnú rýchlosť pásu, dávkovanie lepidla, teplotu lepidla a ďalšie  parametre prispôsobiteľné podľa potrieb aplikácie. Dĺžka a presná poloha linky lepidla sa jednoducho prednastaví na dotykovom LCD displeji.

Operačný softvér je v slovenskom jazyku, čo  zjednodušuje nastavovanie a zabezpečuje konzistentné výsledky lepenia. Úroveň automatizácie môže závisieť od konkrétnej konfigurácie a príslušenstva daného modelu. Nepochybnou výhodou GL 2200 je jeho jednoduché prednastavenie. Operátor v priebehu 10 minút môže v prípade potreby predstaviť stroj na ďalšiu zákazku.